Menu Zamknij

Tani dom na wynajem Biały Dunajec obok Zakopanego

Tani dom na wynajem Biały Dunajec obok Zakopanego

Pensjonat Góralski Przystanek to tani dom na wynajem Biały Dunajec obok Zakopanego. Jego gościnne ciekawie wyposażone pokoje zapraszają przez cały rok turystów z Polski a także gości zagranicznych. Każdy z nich posiada dostęp do łazienki oraz swój balkon. Na parterze natomiast można posiedzieć przy kominku w czasie gdy dzieci spędzają czas w przygotowanej dla nich bawialni. Staramy się zaoferować wspaniały wypoczynek w komfortowych warunkach po bardzo korzystnych cenach. W zależności od długości pobytu gotowi jesteśmy na negocjacje. Wychodząc naprzeciw klientom staramy się przygotowywać atrakcyjną ofertę cenową. Chcemy żeby goście do nas przyjeżdżający byli pod każdym względem zadowoleni. Ponieważ okolica znana jest z tego, że istnieją tutaj gospodarstwa zajmujące się hodowlą owiec, więc i na życzenie możemy zorganizować ognisko z pieczonym baranem, góralskimi przyśpiewkami. W wieczornych płomieniach ognia kolorowe regionalne stroje prezentują się niezwykle okazale. Tanio, wygodnie i smacznie z dodatkowym pakietem atrakcji to tylko znajdziecie Państwo w naszym pensjonacie. Poznacie życie tutejszych mieszkańców ale ich zwyczajne, codzienne życie. Będziecie mieli możliwość osobiście zobaczyć jak powstają popularne oscypki z owczego mleka. Zapraszamy do pobytu u nas.

Tani dom na wynajem Biały Dunajec obok Zakopanego

Jak żyją tutejsi mieszkańcy?

Miejscowość niedaleko „zimowej stolicy Polski” oferuje tani dom na wynajem Biały Dunajec obok Zakopanego. Przez tą mieścinę przepływa rzeka o tej samej nazwie. Właściciele Góralskiego Przystanku organizują swoim gościom spływy po tym górskim potoku z doświadczonym flisakiem. Rodziny zamieszkujące tutaj utrzymują się przede wszystkim z turystyki oraz hodowli owiec i wyrobu popularnych oscypek z ich mleka. Ponadto dbając o zachowanie tradycji, tworzą zespoły folklorystyczne oferując przyjezdnym udział w ich koncertach. Barwa regionalnych strojów oraz gwara góralska stwarzają wspaniale niezapomniane przeżycia. W Białym Dunajcu odbywa się wiele koncertów tematycznych. Szczególnie ciekawie pokazane zostają zwyczaje świąteczne. Zapoznać się można z wyrobem ceramiki w tutejszej pracowni. Organizacja przejażdżek bryczkami konnymi to jedna z atrakcji proponowana przez tutejszych górali. Na co dzień ludność tutaj mieszkająca posługuje się gwarą, niekiedy niezrozumiałą dla przybywających gości. Wynika z tego wiele śmiesznych sytuacji. Pragnąc pokazać jak wyrabia się niektóre rzeczy i tworzy dzieła artystyczne. Przyjezdni mogą także uczestniczyć w organizowanych warsztatach i popróbować swoich sil pod okiem mistrzów podhalańskiej sztuki ludowej.

Góralski Przystanek zaprasza

Jeżeli chcecie spędzić Państwo niezapomniane chwile u podnóża polskich Tatr, zachęcamy do skorzystania z oferty pensjonatu znajdującego się w Białym Dunajcu niedaleko Zakopanego.

Od nas wyjeżdżają tylko sami zadowoleni goście. Jego atrakcyjna lokalizacja, niewielka odległość od popularnych miejscowości i możliwości aktywnego spędzenia czasu to ważny argument aby u nas wynająć tani pokój dla całej rodziny. Zapewniamy możliwość wcześniejszej rezerwacji, szczególnie w okresach świątecznych, sylwestra oraz innych okazji i uroczystości, które pragną Państwo spędzić u nas. Wszystkie imprezy będą jeszcze bardziej udane ponieważ oprócz super zabawy otrzymają goście w gratisie wspaniałe widoki rozpościerające się z okien naszego pensjonatu. Polskie góry są piękne o każdej porze roku. Zapewniamy, że pobyt u nas przekona do kolejnych powrotów w to miejsce. Na uwagę zasługuje lokalizacja oraz bezpieczna okolica. Zapraszamy i zachęcamy do przyjazdu do Białego Dunajca pensjonatu od Tatrami.