Menu Zamknij

Atrakcje turystyczne w okolicy

BIAŁY DUNAJEC
Odwiedź najbliższe atrakcje

Wspaniałe widoki tatrzańskie sprawiają, że niezależnie od pory roku warto tutaj przyjechać i zapoznać się z tradycją oraz kulturą góralską. W miejscowości Biały Dunajec można skorzystać z oferty pięknego domu w górach na wynajem. Jest to pod względem lokalizacji pięknie położony domek w stylu góralskim. Oferuje swoje pokoje przez cały rok – wynająć można cały dom dla grupy znajomych osób lub rodzin. Możemy Państwa zapewnić, że Tatry roztaczające się z okien zachęcają do zwiedzania okolicy. Dom Góralski Przystanek jest położony na Podhalu nad rzeką o tej samej nazwie niedaleko Zakopanego. Posiadamy odpowiednią ilość miejsc parkingowych. 

Będąc tutaj jednym z punktów programu jest odwiedzenie gorących term w pobliskich miejscowościach (Szaflary, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Chochołów) i błogi relaks w nich. Warto z całą pewnością wybrać się także na spływ Dunajcem. Zachęcamy także do przejażdżek konnych po znanych i ciekawych trasach turystycznych, jazdy na skuterach oraz quadach. Przebywać w domku Góralski Przystanek to obowiązkowe zwiedzanie Zakopanego. Rezerwujemy na Państwa życzenie bilety wstępu na różne bale, do teatru, kina, basen. Niewątpliwie ważnym przeżyciem jest wjazd kolejką na Kasprowy Wierch. Zawsze zapewniamy bilety wstępu. Wszyscy chętnie korzystają z tego. Jest to niepowtarzalna okazja podziwiania górskich widoków z wysokości.

WYCIĄG NARCIARSKI BUKOWINA

Wyciąg UFO oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy oraz malownicze widoki na całą Bukowinę Tatrzańską.

KARCZMA U FURTOKA
Biały Dunajec

Restauracja w odległości 5 minut jazdy. Karczma w stylu góralskim z regionalnym jedzeniem dla całych rodzin.

STACJA NARCIARSKA
KOTELNICA

Ośrodek narciarski w Białce Tatrzańskiej to mnóstwo tras zjazdowych i biegowych, park snowboardowy oraz restauracje.

SZLAKI TURYSTYCZNE

Doskonała baza wypadowa na piesze wędrówki i rowerowe wycieczki z bliskimi lub przyjaciółmi. Obiecujące widoki są tu standardem.

TERMY SZAFLARY

Termy Gorący Potok  – kilkanaście basenów zewnętrznych, zasilanych naturalną wodą siarkową, zapewniających atrakcje dla wszystkich odwiedzających.

BACHLEDÓWKA

Malownicze widoki z panoramą Tatr – wzgórze na Pogórzu Gubałowskim. Kościół Ojców Paulinów pw. Matki Bożej Jasnogórskiej

TERMY - BUKOVINA

W Bukowinie Tatrzańskiej znajduje się kompleks basenów geotermalnych, gdzie woda termalna zapewnia doskonałe warunki do relaksu i zabawy.

TERMY BANIA - BIAŁKA

Park wodny oferuje kompleks basenów termalnych, aquapark oraz SPA Wellness, zapewniając doskonałą rozrywkę dla wszystkich odwiedzających.

ZAMEK - NIEDZICA

Zamek zbudowany w czternastym wieku, znajdujący się na brzegu Zbiornika Czorsztyńskiego, to wyjątkowa warownia średniowieczna.

Dom góralski na wynajem