Menu Zamknij

Dom dla całej rodziny w górach Zakopane

Dom dla całej rodziny w górach Zakopane

Przynajmniej raz w roku, każdy marzy o urlopie i odpoczynku, zastanawia się gdzie spędzić ten czas. Pensjonat w Białym Dunajcu poleca Państwu dom dla całej rodziny w górach Zakopane zaprasza. Naszym gościom proponujemy wspaniale warunki. Dysponujemy kilkoma pokojami o różnej ilości miejsc noclegowych. Rodzinom z małymi dziećmi zapewniamy dodatkowe łóżeczko. Pokoje mają własne łazienki oraz balkon. Widok z okien pozostaje bardzo długo we wspomnieniach. Ponadto w pensjonacie znajduje się sala kominkowa, dostępna dla wszystkich. Panujący tutaj klimat sprzyja zawieraniu znajomości z innymi gośćmi, trwają one czasami przez wiele lat. Rodziny się wzajemnie odwiedzają, lub spotykają co roku u nas. Skorzystać można także z kuchni. Najmłodsi mają do swojej dyspozycji bawialnię, bogato wyposażoną w rożne zabawki i gry edukacyjne z których bardzo chętnie korzystają. Cały obiekt jest monitorowany na zewnątrz. Dla przyjeżdżających samochodami przygotowaliśmy parki z dużą ilością miejsc. Całość wokół domu jest w nocy oświetlona. Zachęcamy naszych gości do wypoczynku na świeżym powietrzu w przydomowym ogródku, pięknie zaprojektowanym. Dla dzieci niewątpliwą atrakcją będzie ciekawy plac zabaw, wyposażony w wiele różnych przyrządów do zabawy na świeżym powietrzu. Przygotowane jest także ciekawe miejsce na ognisko, chętnie wykorzystywane wieczorami niezależnie od pory roku. Przyjeżdżając do naszego pensjonatu Góralski Przystanek będziecie Państwo mieli zapewniony najwspanialszy urlop.

Co jest ciekawego w Zakopanem?

Pobyt w domu dla całej rodziny w górach Zakopane to także możliwość noclegu w okolicznych pensjonatach. Jednym z nich jest Góralski Przystanek znajdujący się niedaleko Zakopanego. Stąd można praktycznie codziennie przyjeżdżać do „stolicy Tatr”. Jest to największa a jednocześnie dobrze znana miejscowość w otoczeniu tych gór. Swoją popularność zdobyła dzięki sportom zimowym. O mieście tym mówi się także, „zimowa stolica Polski”. Ilość przyjeżdżających turystów można liczyć praktycznie w milionach. Położone przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego oferuje przybywającym gościom szereg atrakcji. Z tego miejsca organizuje się wiele wycieczek w góry z doświadczonym przewodnikiem, który opowiada ciekawe historie związane z tym miejscem. Do wielu z nich kursują z Zakopanego busy, którymi można dojechać bez problemu. Będąc tutaj warto wybrać się między innymi do: Doliny Kościelskiej, Suchej Wody oraz wielu innych równie ciekawych. Miejscowość ta jest atrakcyjna o każdej porze roku. Miłośnicy górskich wspinaczek przyjeżdżają chętnie latem. Natomiast amatorzy sportów zimowych wybierają tą najzimniejszą porę roku. Pagórkowate otoczenie sprzyja narciarzom i zachęca do zjeżdżania na sankach. W dobrze rozwiniętej bazie gastronomicznej można się nie tylko ogrzać ale także skorzystać z oferty tradycyjnych góralskich potraw.

Moc niezapomnianych wrażeń

Tereny u podnóża pięknych polskich Tatr pozostawiają w przyjeżdżających tutaj turystach mnóstwo niezapomnianych chwil. Począwszy od przepięknych górskich widoków, spływach po Dunajcu, Wjeżdżaniu kolejką górską na szczyty, przejażdżki powozami konnymi latem. Organizowane zimowe kuligi kończące się ogniskiem z pieczonym baranem, przygrywką tutejszych zespołów folklorystycznych, opowieściami gawędziarzy i wiele innych to wyjątkowe chwile. Warto dla nich poświęcić swój urlop. Na pewno będą Państwo zadowoleni z pobytu w pensjonacie w Białym Dunajcu. Stąd przecież niedaleko do wszystkich atrakcji pobliskich miejscowości. Gospodarze Górskiego Przystanku na życzenie klientów rezerwują odpowiednio bilety wstępu do najchętniej odwiedzanych miejsc. Pensjonat u podnóża Tatr zaprasza przez cały rok.